Falowniki fotowoltaiczne

Falowniki fotowoltaiczne (inwertery fotowoltaiczne) to jedne z najważniejszych komponentów instalacji fotowoltaicznej. W procesie pozyskiwania energii ze słońca falowniki fotowoltaiczne zamieniają prąd stały, który został wytworzony w panelach na prąd zmienny. To właśnie inwertery fotowoltaiczne powodują, że otrzymujemy taki prąd, który płynie w każdym domowym gniazdku elektrycznym.

 Chcesz wiedzieć więcej o falowniku? Sprawdź na naszym blogu jak działa falownik.

 

Nasza firma korzysta z komponentów wysokiej jakości, do której należą inwertery fotowoltaiczne, ale również same moduły fotowoltaiczne i konieczne do ich działania  kable do fotowoltaiki, złączki MC4 czy zabezpieczenia fotowoltaiczne, które są podstawą bezpieczeństwa całej instalacji.

Falowniki fotowoltaiczne, Inwertery fotowoltaiczne - SUNERGO

Fronius

Ponad 75. latami tradycji, doświadczenia i kompetencji może pochwalić się Fronius – jeden z liderów w zakresie technologii i innowacji z Austrii, z jasno określoną wizją: słońce przez 24 godziny. Producent wykonuje falowniki fotowoltaiczne najwyższej jakości, która jest znana na całym świecie. Firma Fronius ma 34 jednostki zależne rozlokowane na pięciu kontynentach. Jako jeden z nielicznych producentów inwerterów fotowoltaicznych posiada zarówno oddział, jak i serwis zlokalizowane na terenie Polski.

SolarEdge

SolarEdge to firma, która zrewolucjonizowała technologię agregowania energii słonecznej wprowadzając na rynek optymalizatory mocy współpracujące z pojedynczym modułem fotowoltaicznym. Proponowane przez SolarEdge rozwiązania stanowią atrakcyjny wybór dla różnych grup klientów i charakteryzują się łatwą instalacją, bezpieczeństwem, wysoką wydajnością oraz wieloletnią gwarancją. To rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w zakresie odnawialnych źródeł energii i prowadzą do lepszej przyszłości!

Sofar Solar

Założona w 2012 roku SOFAR SOLAR przynależy do Grupy SOFAR i jest jedną z pięciu największych w Chinach firm eksportujących inwertery fotowoltaiczne. W Polsce zyskała popularność i spotkała się z pozytywnym odbiorem. Firma produkuje solidne falowniki fotowoltaiczne na potrzeby mikro oraz makroinstalacji, oferując łatwość montażu, intuicyjną obsługę i co najważniejsze jedne z najniższych cen na rynku.

SMA Solar

SMA to światowej klasy producent falowników fotowoltaicznych oraz technologii monitorowania systemów fotowoltaicznych. SMA od ponad 30. lat oferuje innowacyjne urządzenia, które każdego dnia wspierają niezależność energetyczną setek tysięcy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw na całym świecie. To, czym wyróżniają się inwertery fotowoltaiczne od SMA na tle konkurencji? To niewątpliwie długa sprawność działania urządzeń, łatwość w obsłudze, wysoka jakość oraz korzystna cena

Huawei

To niewątpliwie największy na świecie producent inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych – w swoich produktach łączą technologie ICT z fotowoltaiką oraz sztuczną inteligencją. Wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie z cyfrowych technologii informatycznych, Huawei oferuje zaawansowane falowniki fotowoltaiczne, cechujące się bardzo wysoką jakością, niezawodnością, bezpieczeństwem oraz wydajnością. Proponowane przez firmę zaawansowane rozwiązania sprawdzają się zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i komercyjnych oczekujących najwyższej efektywności wykorzystania energii słonecznej.

Cytat - ikona
Falownik to serce instalacji fotowoltaicznej, które zamienia pozyskany z energii słonecznej prąd stały na zmienny. Dlatego dbamy, aby w Twojej instalacji pracowały wyłącznie niezawodne urządzenia
Cytat - ikona

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek