Konstrukcje fotowoltaiczne

Konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne są niezwykle ważnym komponentem. Zarówno naziemne konstrukcje fotowoltaiczne, jak i te montowane na dachach i wiatach, są nieodzownym ogniwem instalacji, a ich jakość decyduje o stabilności paneli, a więc i bezpieczeństwie domowników. Dlatego też, w SUNERGO wybieramy wyłącznie producentów mocowań o najwyższym poziomie wytrzymałości.

Do montażu w firmie SUNERGO jest używany sprzęt wyłącznie o najwyższej jakości. Solidne moduły fotowoltaiczne to podstawa odbioru energii słonecznej. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz gwarancję sprawdzonych komponentów jak falowniki fotowoltaiczne, kable do fotowoltaiki, zabezpieczenia do fotowoltaiki oraz złączki fotowoltaiczne.

Konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne - SUNERGO

BK Solar

BK Solar to Polska firma, która oferująca profesjonalne rozwiązania systemów montażowych dla wszystkich typów dachów (płaskich, skośnych, trapezowych). Dzięki wdrożeniu innowacyjnych technologii produkcji wytwarzają jedne z najlżejszych systemów do montażu paneli solarnych na rynku. Autorski system IROC® wyróżnia wysoka jakość dzięki czemu zamontowane moduły stabilnie i bezpiecznie przylegają do dachu. BK Solar produkuje wyłącznie wysokiej jakości konstrukcje montażowe. Fotowoltaika w ten sposób jest w pełni bezpieczna, nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Corab

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w produkcji elementów ze stali i aluminium niemiecka firma Corab stała się ważnym producentem wykonującym konstrukcje do montażu paneli fotowoltaicznych w kraju. Stale dopracowywana i uzupełniana oferta obejmuje systemy na dachy skośne, płaskie a także systemy wolnostojące.

Cytat - ikona
Gwarancją jakości jest dbałość o szczegóły! Dlatego, wybierając główne elementy instalacji fotowoltaicznej, takie jak falownik czy moduły przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu. Z równą starannością dobieramy przewody, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, konstrukcje fotowoltaiczne czy złączki.
Cytat - ikona

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek